A może by tak odświeżyć dywan?

Mija rok, dwa, trzy. Dbamy o nasz dywan czy wykładzinę ale te najzwyklej w świecie zaczynają tracić swoje kolory. Okazuje się, że skuteczność cotygodniowego albo nawet codziennego odkurzania drastycznie spada. Można by powiedzieć, że zupełnie nie przynosi zamierzonego efektu. 

Oczywiście, jest czyściej. Ale tylko z wierzchu. Cały ten trudny brud siedzi głęboko zaszyty. Kurz nadal jest wyczuwalny, nie wspominając o tym wszystkim czego nie dostrzegają nasze oczy, może nawet nie wyczuwa nasz nos. 

I tu z pomocą przychodzi właśnie pranie ekstrakcyjne, które wykonuje firma LAWART. Metoda ta pozwala  dostać się do brudu wbitego w głąb materiału, rozpuścić go, a następnie z dużą siłą odessać. Dysponując maszynami o dużej sile ssącej, pozostawia się jedynie niewielką ilość wilgoci, która odparowuje już po kilku godzinach. Czyszczenie ekstrakcyjne nie tylko pozwala pozbyć się brudu, ale też bakterii i pasożytów groźnych dla zdrowia i wywołujących różnego rodzaju alergie. Poprawia także kondycję tapicerki, dzięki czemu możliwe jest znacznie dłuższe korzystanie z mebli.

Zapraszamy więc po pranie ekstrakcyjne do firmy LAWART. Tu naprawdę rządzi wysoka skuteczność i zaangażowanie. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.