Prawo dżungli

Prawo dżungli jest polskim odpowiednikiem świetnej gry – Jungle speed. Idealnie nadaje się na imprezy lub jako szybki przerywnik pomiędzy bardziej mózgożernymi grami.

Podczas gry gracze kładą na stół karty z różnymi symbolami. Ci z nich, którzy mają przed sobą taki sam symbol jak ktoś inny przy stole – muszą jak najszybciej chwycić stojące na środku drewniane berło.Ten, który zrobi to później (albo wcale) musi wziąć wszystkie karty przeciwnika. Na pierwszy rzut oka, symbole na kartach mogą wydawać się takie same więc należy nie tylko wykazać się szybkością przy chwytaniu berła ale i spostrzegawczością.

Pomyłka przy chytwniu berła (czyli złapanie go zupełnie nie wtedy kiedy się powinno) jest jeszcze gorsza. Gracz bierze wszystkie aktualnie odkryte karty do siebie.


Dużo śmiechu, ruchu i niekończącej się zabawy. Gra idealna dla każdego bez względu na wiek. No, ze względu na swoją niezwykłą dynamikę („brutalność”), może od 7 lat. Jednak podczas zabawy należy uważać na szklane przedmioty w najbliższym otoczeniu. Sami niejednokrotnie z wielkim hukiem lądowaliśmy pod stołem tylko po to by chwycić drewniane berło.

Grę wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich kart.


Ilość graczy: 2-20
Czas gry: 15-20 minut

Zawartość pudełka:

 • instrukcja
 • 104 karty
 • berło
 • woreczek

Wydawca: Week And Games Polska

One thought on “Prawo dżungli

 • 26/11/2011 at 21:38
  Permalink

  Jungle Speed – mamy, mamy…Potwierdzam, gra dla wszystkich +7, chociaż użytkownicy +57 proszeni są o zaopatrzenie się w lupy powiększające 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.