Oto dwa proste dodatki do 7 Cudów Świata. Pozwalają urozmaicić i odświeżyć rozgrywkę w jedną z ciekawszych gier ostatnich lat.

Wonder Pack jest trzecim dodatkiem, wprowadzającym do podstawowej gry cztery nowe cuda świata:

  • Wielki Mur Chiński, pozwalający na budowanie swojego cudu w dowolnej kolejności, wybierając bonusy tak, aby zmaksymalizować swoje zyski.
  • Stonehenge, który wykorzystuje szare karty oraz karty produkujące kamień do budowania swojej potęgi.
  • Abu Simbel, wykorzystująca dodatek Liderzy, pozwala na mumifikowanie swoich liderów w zamian za konkretne bonusy. Wymaga dodatku Liderzy.
  • Manneken Pis, który jest odnowionym mini-dodatkiem, który pozwala na budowanie cudów od graczy znajdujących się obok nas. Ten cud świata dodawany był swego czasu do gry podstawowej jako PROMO. Różnił się jednak nieco od obecnego wydania.

Wydawca: Repos Production

wonder pack

Lost Wonders jest darmowym rozszerzeniem stworzonym przez fanów. Zawiera aż 27 nowych cudów świata. Zostały dobrze przetestowane i zaakceptowane przez autora gry. Dodatek jest dostępny w polskiej wersji „print & play”. Zawiera plansze cudów, karty cudów oraz niezbędne żetony. By wymiary zgadzały się z polskimi rozmiarami, trzeba trochę pokombinować.

lostwonders

Tutaj możesz pobrać pliki PDF z INSTRUKCJĄ (~5MB) i PLANSZAMI (~22MB).

UZUPEŁNIENIE 10.09.2013

Dodatek wykonany! Jest po prostu MEGA! Każdy zapaleniec „7 Cudów Świata” powinien go mieć. Wykonanie na kolorowej drukarce laserowej oraz obklejenie folią powodują, że wygląda świetnie. Oczywiście nie tak profesjonalnie jak wydanie sklepowe ale wystarczająco dobrze do cotygodniowego grania. Karty niestety należało odpowiednio powiększyć, bo te przygotowane są innych rozmiarów niż oryginalne. Po pewnych zabiegach – wydruk, zarówno plansz jak i kart, jest satysfakcjonujący. Pudełko stało się sporo cięższe. Dobrze, że posiadam pierwsze wydanie. Kolejne, z plastikowym wkładem nie dałoby rady przyjąć wszystkich dodatków.

Wydawca: projekt funowski

Print Friendly, PDF & Email