Magiczny labirynt

Das magische labyrinth to niemiecka gra dla dzieci wraz z polską instrukcją. Gra nie zawiera napisów więc bez problemu możemy pograć komunikując się w naszym języku :). A gra się naprawdę wspaniale od 2 do 4 osób, i to nie tylko z dziećmi.

Gracze używają magnetycznych pionków do poruszania się po planszy. Pod
trójwymiarową planszą mieści się niewidoczny labirynt. Pod każdym pionkiem znajduje się zaś stalowa kuleczka. Gdy pionek przejdzie przez granicę niewidocznej ścianki – kulka spada z hukiem do pudełka i drogę trzeba zaczynać od nowa.
Trudność gry można regulować układając labirynt z mniejszej bądź większej ilości elementów.
Celem gry jest uzbieranie pięciu elementów, które losujemy z woreczka. Oczywiście ilość punktów do wygrania może być inna. W zależności od ilości graczy (instrukcja) lub według własnego uznania. Poruszając się po planszy musimy dotrzeć do ich symboli. Ruchy – posunięcia wykonywane przez nas muszą być na tyle zdecydowane, by nie mieć możliwości wyczucia ukrytej pod planszą bariery.
Magiczny labirynt to znakomita gra dla rodzin z dziećmi – ćwiczy pamięć, koncentrację, a przede wszystkim jest szybka (ok. 20-30 minut) i zabawna! Jest też pięknie wykonana z trwałych materiałów i na pewno będzie cieszyć oko oraz pozwoli na wiele emocjonujących gier. Moje córcie, szczególnie 6-latka, uwielbia tę grę.
Wydawca: Drei Magiel Spiele
Obecnie grę w „polskiej wersji językowej” wydało także G3. Od jakiegoś czasu dostępna jest w rebel.pl

2 thoughts on “Magiczny labirynt

 • 26/11/2011 at 21:43
  Permalink

  Oj, widzę, że powiększyliście swoją kolekcję gier…czas wyzwać się na pojedynek :shy:

  Reply
  • 27/11/2011 at 01:04
   Permalink

   no tak… szafa pęka w szfach. Musimy się zebrać na granie 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.