Wyjedźmy na Letnisko

Lato już się skończyło, przyszła mroczna jesień. Chociaż nie! Dziś pomimo oszronionej trawy, jest całkiem radośnie i pozytywnie. Przyszedł wreszcie czas na wspomnienie lata i udanie się do klimatycznego Letniska.

Oto lata 30-te XX wieku. Ty, jako właściciel Letniska w jednej ze znanych miejscowości wypoczynkowych na linii Warszawa-Otwock, oczekujesz kolejnego przyjazdu pociągu z letnikami. Będziesz musiał ich zakwaterować. Oczywiście liczba przyjezdnych zależy w dużej mierze od pogody… i ilości graczy. Poza tym, im lepsze i bardziej komfortowe warunki zakwaterowania zapewnisz swoim gościom, tym zamożniejszych klientów zachęcisz do przyjazdu. Warto więc inwestować w rozbudowę swojego ośrodka wczasowego. Zaczynamy od tanich drewniaków dla studenciaków. Po rozbudowie, możemy posiadać już wygodne wille, a następnie luksusowe pensjonaty. Wszystko to, by zarabiać. Na koniec każde 100zł warte będzie 1 punkt.

Poza zakwaterowaniem letników, możemy odebrać także przesyłkę konduktorską w wysokości 100zł lub stać się najbardziej szanowaną osobistością w mijscowości i podbierać (zakwaterowywać) tych letników, którzy nie znaleźli miejsca u konkurencji.

Gra jest banalna. Może nawet odrobinę za-banalna. Przyjemna 30-40 minutowa rozgrywka przeznaczona jest nawet dla tych najmłodszych, 8-letnich graczy. Chociaż piątka ośmiolatków nie dałaby sama rady 🙂

Trudno mi ocenić tytuł. Może zbyt mocno wgryzłem się w cięższe pozycje. Generalnie jest OK.

Zawartość pudełka:
– 110 małych dwustronnych kart (american standard)
– 109 dużych dwustronnych kart (mini american standard)
– 12 żetonów
– instrukcja w języku polskim i angielskim
– wkładka historyczna
Wydawca: Gry Lenardo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.