LAWART – rozwojowy początek roku

Początek roku dla firmy LAWART to nowa inwestycja w profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin dywanowych i tapicerek tekstylnych – o średnich i dużych powierzchniach.

Karcher Puzzi 30/4 nowej linii profesional, bo o nim mowa, dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest grzałkę umożliwiającą jeszcze skuteczniejsze usuwanie zabrudzeń.

Przy większych powierzchniach i uporczywych zabrudzeniach możliwe jest także stosowanie profesjonalnej głowicy szczotkowej, która rozczesując runo dostaje się do głębszych części wykładziny, wpływając na poprawę rezultatów wykonywanej usługi. Przy okazji nadaje wykładzinie świeży wygląd. Szczotka w jednym przebiegu wykonuje 3 etapy.

Etap 1: Spryskiwanie – roztwór wody i środka czyszczącego penetruje wykładzinę do samej osnowy rozpuszczając zabrudzenia.

Etap 2: Szczotkowanie – głowica szczotkowa wzmacnia proces czyszczenia, rozczesuje runo i układa w jednym kierunku.

Etap 3: Płukanie i osuszanie – czysta woda wypłukuje zabrudzenia i jest odsysana wraz z brudem w jednym przejściu roboczym.

Tym sposobem Karcher dołączył do posiadanego już profesjonalnego, wysokowydajnego i szeroko cenionego sprzętu marki NUMATIC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.