Pierwszy dzień szkoły

Nasza Natalka powędrowała dziś do pierwszej klasy. Mega przeżycie nie tylko dla niej. Nowe miejsce, nowi koledzy i nowe koleżanki. Nowi nauczyciele.

My pewnie jesteśmy niemniej przejęci niż Natalka. Mimo wielu mądrych lektur na temat wejścia i wprowadzenia dziecka w nowy świat, nadal mamy wiele ostrożności w sobie i w działaniu by dziecku pomóc zaakceptować nowy, wielki etap w swoim życiu.

Po powrocie ze szkoły przygotowaliśmy uroczysty obiad dla naszej czwórki by Natalka wiedziała, że to wyjątkowy dzień dla wszystkich. A na późniejszy przepyszny deser przygotowany przez Asię przyszli także dziadkowie. Dzień pełen wrażeń dobiega końca. A w szkole… będzie fajnie 😀 Maja też o tym się już przekonała 😀

3 thoughts on “Pierwszy dzień szkoły

 • 02/09/2011 at 23:14
  Permalink

  Gratulujemy pogodnego wejścia w szkolny świat.
  My już też byliśmy spragnieni spotkania z nową panią i klasą Ib 😉
  Pozdrawiamy
  RitA i Radek

  Reply
  • 03/09/2011 at 08:58
   Permalink

   Natalka nie może doczekać się kolejnego dnia szkoły. I tak codziennie. Kiedyś było chyba inaczej. Ja nie mogłem doczekać się końca lekcji i powrotu do domu 🙂

   Reply
 • 06/09/2011 at 22:56
  Permalink

  Witajcie,
  Miło zobaczyć uśmiechniete buzie-wszystkich. Przejęte a zarazem radosne oczka Natalki wyrażają moc emocji jakie przeżywała w pierwszy dzień bardzo ważnego etapu jej życia.
  Pozdrawiamy Was a dla Natalki specjalne uściski i życzymy samych radosnych dni w szkole.
  Ewa i Agata

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.