Piknik Rodzinny w Kancelarii Premiera z okazji 100. Urodzin Niepodległej!

Tak, tak… Było, minęło. Ale zaległości narobiło się więcej. Tak czy inaczej oto ważny wpis, który powinien znaleźć się jeszcze w tym roku 🙂

Z racji tego, że Nati od dłuższego czasu jest częścią Grupy Historyczno-Edukacyjnej „Szare Szeregi”, my także w niej się odnajdujemy. Czasem bardziej, czasem mniej. Ale zawsze gdzieś tam jesteśmy. Mijający rok to duży jubileusz. To 100 lat odzyskania niepodległości przez Polskę.

11 listopada Grupa brała udział w Pikniku Rodzinnym z okazji tej okrągłej rocznicy. Wybraliśmy się więc w okolicach południa z wizytą do Premiera 😉 Nati już tam była.

A w planach było wiele atrakcji. Przygotowano pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych, wiele atrakcji dla najmłodszych, zawody sportowe,
pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych, darmową wyżerkę i koncert, w którym wzięli udział Doniu, Mezo, Stachursky, Red Lips i Trubadurzy.

Pośród tych wszystkich atrakcji, głośnej muzyki i niezwykłych baniek mydlanych dało się poruszać bardzo swobodnie. Mimo, że ludzie przybyli stadnie dla każdego było miejsce. Nikt nikomu nie wchodził w paradę. A każdy z prezentujących się miał swoją przestrzeń i był doskonale widoczny.

Jeśli Was tam nie było – zobaczcie w galerii jak tam było 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.