Pranie wykładzin przemysłowych i obiektowych

Pewnie kojarzycie wykładzinę w postaci płytek. Najczęściej w rozmiarze 50×50 cm. Wykonane są na specjalnym podkładzie bitumicznym składającym się z kilku warstw. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz sporymi możliwościami pochłaniania dźwięków.

Najczęściej stosuje się je w pomieszczeniach o wysokim natężeniu ruchu, takich jak hotele, biura, restauracje czy obiekty handlowe. Dzięki łatwemu montażowi dość szybko można wymieniać poszczególne uszkodzone płytki.

Co jednak jeśli wykładzina jest tylko brudna? Do przywrócenia jej dobrej kondycji można wykorzystać technikę prania ekstrakcyjnego. Efekty wykonania takiej usługi są najczęściej bardzo dobre. Jeśli plamy czy zabrudzenia nie są silne oraz głęboko wbite i przestarzałe, wykładzina odzyskuje swoją pierwszą świeżość i kondycję.

Przed praniem intensywnie zabrudzonej wykładziny.
Efekt po.

Warto więc o usłudze prania ekstrakcyjnego pamiętać i tę czynność wykonywać dość systematycznie. Jeśli ktoś z Was jeszcze zastanawia się nad sensem usługi prania ekstrakcyjnego – zapraszam do warszawskiej firmy LAWART.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.