Rush Hour

Mało Ci korków w mieście? Usiądź wygodnie i zabierz się za najpopularniejszą na świecie łamigłówkę.

Co z tego, że pograć może tylko jedna osoba. Zabrać się za grę może za to nawet 3 latek. Polska edycja jest wykonana bardzo dobrze. Plastikowej planszy i plastikowym autkom nie można zarzucić niczego.

W podstawowej wersji otrzymujemy 40 kart podzielonych na 4 poziomy trudności, 16 kolorowych aut i torebkę umożliwiającą przechowywanie gry. Po ustawieniu pojazdów na planszy, za każdym razem musimy osiągnąć jeden cel: wyprowadzić czerwony samochód z zakorkowanego parkingu. Im mniej ruchów tym lepiej 🙂 Poruszać się można wyłącznie do przodu i do tyłu. W końcu to samochody.

Dodatki z cyklu Rush Hour zawierają po 40 nowych kart z łamigłówkami włącznie z tymi najbardziej trudnymi. Powiedzieć można, że dla arcymistrza. W każdym dodatku otrzymujemy także dodatkowy jeden samochód (limuzynę, taksówkę i kabriolet). Teraz mamy już pokaźną kolekcję 19 pojazdów.

Natalka na swoje urodziny otrzymała komplet – podstawkę + trzy dodatkowe zestawy. Kombinowania ma zatem co niemiara. Oczywiście zerkanie na rozwiązania znajdujące się po drugiej stronie kart są surowo zabronione 🙂 Grę zobacz na rebel.pl

Wydawca: Egmont

 

One thought on “Rush Hour

  • 26/05/2014 at 17:41
    Permalink

    Moje dzieci uwielbiają tę grę. Ja też mogę ją polecić.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.