Start the party 2

To kolejna część gry dla dzieci lub na imprezę. Niestety nie wnosi ona nic nowego, nic ciekawego. Grafika jest kolorowa ale nadal dużo jej do doskonałości. Brak nowych pomysłów spowodował, że gra jest lekko ponadprzeciętna.

„Start the party 2” to zbiór 19 minigier, w których położono nacisk wyłącznie na używanie kontrolera move. W pierwszej części, można było wybaczyć grafice niedociągnięcia i słabą jakość, bo gra wnosiła mnóstwo rewelacyjnych pomysłów, których nie można było spotkać w innych tego typu grach. Nawet nie wiem czy były tego typu gry :)  Druga część pozbawiona jest niestety grywalności a grafika nie stoi na wiele lepszym poziomie. Autorzy nie mieli pomysłu na zabawę. Szkoda – bo mogło być ciekawie.

Start-the-Party2

Start the Party 2 damy radę ukończyć nawet w dwie godziny: chodzi oczywiście o przejście wszystkich mini gier uzyskując przy tym dobry wynik punktowy. Na tym etapie można zakończyć przygodę z grą i schować ją do pudełka lub zacząć bawić się w trybie grupowym. W zależności od grona można się pośmiać, powygłupiać. Ale też nie dłużej niż kilka godzin. Następnym razem (w tym samym gronie) zapewne już nie sięgniecie po tę pozycję.

Tytuł oceniam słabo. Daję 3/10 punktów. Jeśli planowaliście zakup – to możecie darować sobie Start the party 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.