Euro 2012 pod „polską banderą”

Krew się gotuje kiedy widzę jeżdżące samochody z przyczepioną pseudo-polską flagą. Ten kawałek szmatki został zapewne zaprojektowany tam, skąd pochodzi większość sprzętu – czyli w Chinach. Na szczęście, w tej ocenie nie jestem osamotniony.

Oczywiście zdarza się zaobserwować kibiców z autentyczną polską flagą. Najczęściej jednak jest to bandera morskiej marynarki cywilnej lub handlowej albo połączenie flagi, Godła RP i napisu „POLSKA”. Nie wiadomo co to ma być. Zapewne gadżet kibica – tak też to oceniam. Nie widziałem jednak takich szmatek wśród kibiców innych państw. Swoim drużynom kibicują, jak trzeba, z własną flagą narodową.

Zastanawiam się czy przypadkiem nie pomyliliśmy imprez. Czy zamiast Euro 2012, w Polsce nie odbywają się regaty morskie 😀 A może to kibice przybyli drogą morską. To co można zaobserwować – to kawał półprzezroczystego materiału, na którym na barwach polskich nadrukowano godło. Najlepsze jest to, że Orzeł Biały z jednej strony ma poprawnie skierowaną głowę w prawo, a z drugiej już nie!

Oto co można zobaczyć na ulicach:

Źródło: znalezione w sieci

Warto zajrzeć TU i TU.

… oczywiście kibicuję naszym … 

One thought on “Euro 2012 pod „polską banderą”

  • 13/06/2012 at 21:34
    Permalink

    Może to miały być bandery wojenne, tylko zapomnieli Chińczycy w pośpiechu wyciąć trójkąta od lewej 😉

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.